Transmisje meczów ŁKS w PPV!

Już od najbliższej kolejki Fortuna 1. Ligi kibice będą mieli możliwość obejrzenia transmisji spotkań także w systemie pay-per-view (PPV). Pojedyncze dostępy będzie można zakupić na stronach klubów Fortuna 1 Ligi w centrach meczowych dostarczanych przez firmę STATSCORE, oficjalnego dostawcę statystyk dla rozgrywek.

Kibice zainteresowani regularnym śledzeniem meczów Fortuna 1 Ligi w internecie od września ub.r. mogą to uczynić, wykupując w serwisie Polsat Box Go pakiet Polsat Box Go Sport (polsatboxgo.pl), który daje dostęp do transmisji wielu wydarzeń sportowych, w tym wszystkich spotkań Fortuna 1 Ligi na żywo. Teraz dzięki współpracy Cyfrowego Polsatu, Pierwszej Ligi Piłkarskiej oraz firmy STATSCORE kibice zyskują możliwość zakupu także pojedynczych transmisji w modelu PPV. Mecze w systemie PPV do kupienia dostępna są TUTAJ.

Cena wykupu PPV jednego spotkania będzie kosztować 10 zł. Po wykupieniu transmisji, kod dostępu zostanie przesłany na maila.

– Wsłuchaliśmy się w głos tych kibiców, którzy są zainteresowani transmisjami z konkretnych meczów i wraz z naszymi partnerami wypracowaliśmy rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów – powiedział Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Kibice będą mogli wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych za pośrednictwem centrów meczowych, które od dwóch lat dostępne są na stronach wszystkich klubów Fortuna 1 Ligi. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android.

– Polsat Box Go daje możliwość oglądania transmisji sportowych na wielu urządzeniach – od strony www, przez urządzenia mobilne po Smart TV. Jesteśmy przekonani, że teraz także użytkownicy PPV Fortuna 1 Ligi docenią intuicyjność i wygodę obsługi naszego playera – mówi Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus, która dostarcza usługi Polsat Box i Polsat Box Go.

Co ważne, wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi nadal będą dostępne na platformie Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Sport (cena pakietu to 40 zł za 30 dni). Użytkownicy pakietu mogą w jego ramach oglądać transmisje także z wielu innych wydarzeń sportowych, w tym m.in.: rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasy na kanałach CACAL+ SPORT3 i 4, Fortuna Pucharu Polski czy piłkarskich lig zagranicznych (LaLiga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats). Częścią pakietu są również kanały sportowe Polsatu, w tym Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium, Eleven Sports 1-4, Eurosport 1 i 2 oraz CANAL+ SPORT3 i 4.

Na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasili budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport