Piłka Nożna

Tomasz Salski: Negocjujemy z Philipem Platkiem

Dziś odbył się świąteczny LIVE z Tomaszem Salskim na kanale ŁKS TV. Szef Łódzkiego Klubu Sportowego potwierdził informacje przekazane przez ŁKSFANS, że tajemniczymi inwestorami w naszym klubie, będzie amerykańska rodzina Platków.

Sternik biało-czerwono-białych przyznał, że prowadzi negocjacje z Philipem Platkiem – bratem Roberta. Philip jest odpowiedzialny w rodzinie Platków za sprawy sportowe, i sam m.in. pełni funkcję prezydenta Spezii Calcio. To właśnie z nim, wszelkie rozmowy, o inwestycji w ŁKS, prowadził klub z Łodzi. W ŁKS-ie nastanie teraz czas rodziny Platków, a oficjalne informacje dotyczące udziałów amerykańskiej rodziny, mają się pojawić na przełomie lutego i marca 2023 roku. Wtedy to zakończą się wszystkie prawne procedury.

– Mam nadzieję, że ten kierunek, który obraliśmy będzie zwieńczony w czerwcu przyszłego roku. Że wtedy ten akcjonariat się wykrystalizuje, również z kwestią podziału akcji. Jeżeli wypełnimy wszystkie założenia, to, mogę dzisiaj powiedzieć, pan Philip Platek, będzie większościowym akcjonariuszem ŁKS-u – zdradził w piątek Tomasz Salski.

Robert i Philip Platkowie – fot. Citta Della Spezia

Tomasz Salski długo szukał poważnego inwestora, który pomógłby klubowi w dalszym rozwoju. Udało się znaleźć odpowiednich kandydatów. Rodzina Platków, na czele z Robertem i Philipem to wiarygodni ludzie, którzy są pozytywnie oceniani, w swoich klubach – włoskiej Spezii Calcio oraz portugalskim Casa Pia AC. Wyznają zasadę „małych kroczków” i wierzymy, że dzięki wsparciu finansowemu Platków, ŁKS powoli będzie piął się w górę, po szczeblach polskiej piłki. 

Foto: Spezia Calcio


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119