Piłka NożnaRezerwy

Szlagier rezerw w III Lidze. ŁKS zagra z Legią

Już w niedzielę rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają mecz szóstej kolejki III Ligi. Ełkaesiacy zmierzą się z drugą drużyną mistrzów Polski.

Po pięciu kolejkach bieżącego sezonu i ŁKS II i Legia II są bliskimi sąsiadami w tabeli. Obie ekipy zgromadziły na swoim koncie po 7 punktów, jednak legioniści mają jeden rozegrany mecz mniej.

W lepszych nastrojach do niedzielnego meczu podejdą gospodarze. Legioniści mają za sobą serie trzech spotkań bez porażki. Łodzianie znajdują się po drugiej stronie barykady – w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdołali odnieść zwycięstwa. Zwiastuje to jednak niezwykle ciekawe widowisko, z walką do ostatniej minuty.

Początek meczu w Legia Training Center w niedzielę o 12:00. Transmisję z meczu przeprowadzą kanały Legii Warszawa.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119