Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Sytuacja kadrowa: Janczukowicz wypada z gry do końca roku

Piotr Stokowiec przekazał na dzisiejszej konferencji prasowej niepokojące informacje. Problemy ze zdrowiem mają dwaj napastnicy ŁKS, Piotr Janczukowicz i Stipe Jurić. Ten pierwszy nie zagra już w tym roku.

„Janczu” podkręcił staw skokowy na jednym z treningów i niestety do końca rundy nie będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Opuści więc trzy spotkania, ze Stalą Mielec, Legią Warszawa oraz Ruchem Chorzów. 

Drobne problemy ze zdrowiem ma też Stipe Jurić. Występ Chorwata w Mielcu stoi pod sporym znakiem zapytania i decyzja o jego uczestnictwie w sobotnim spotkaniu, zostanie podjęta przed pierwszym gwizdkiem. 

Są też dobre informacje. Do kadry meczowej wraca Pirulo. 31-latek z powodu kontuzji, opuścił ostatnie trzy mecze ligowe i jeden pucharowy. Do Mielca z drużyną pojedzie też Jędrzej Zając. Skrzydłowy ma za sobą bardzo dobre występy w drugiej drużynie i dostanie szansę w ekstraklasowej drużynie ŁKS-u. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119