Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Samu Corral wrócił do treningów!

Łódzki Klub Sportowy za pośrednictwem swoich socialmediów poinformował, że Samu Corral wrócił do lekkich treningów. Co prawda zanim zobaczymy go na murawie minie jeszcze trochę czasu, ale to dobra wiadomość dla fanów ŁKS-u.

Przypomnijmy, że hiszpański napastnik doznał kontuzji na początku zimowego okresu przygotowawczego, po której przeszedł operację kolana. Od tego czasu zawodnik przechodził rehabilitację, a jego powrót do gry szacowany jest na początek przyszłego sezonu. Dzisiaj dobrą wiadomością podzieliły się z nami socialmedia klubu – Samu wznowił treningi!

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119