„Rycerze Wiosny” rozpoczęli przygotowania do meczu z Chrobrym

Po wygranej ze Skrą Częstochowa, ełkaesiaków czeka teraz kolejne starcie na Stadionie Króla. W sobotę podopieczni Kazimierza Moskala zagrają mecz na szczycie tabeli z Chrobrym Głogów. Zespół dziś rozpoczął przygotowania do tego spotkania.

Mikrocykl treningowy przed meczem z Chrobrym wystartował dziś rano w siłowni VeraSport. Łodzianie po południu trenowali też na boisku. Zespół Fortuna 1. Ligi będzie pracować na zielonej murawie do piątku. Na sobotę zaplanowano poranny rozruch, a o 20:00 początek starcia z drużyną Marka Gołębiewskiego. 

Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego trenuje niemal w komplecie. Niestety nadal niezdolny do treningów i gry jest Artemijus Tutyškinas. Z zespołem normalnie pracuje Nacho Monsalve, który nie zagrał w Bełchatowie z powodu nadmiaru żołtych kartek, ale w meczu z Chrobrym będzie już do dyspozycji Kazimierza Moskala

Mecz ŁKS – Chrobry określany jest mianem hitu 21. serii gier Fortuna 1. Ligi. Łodzianie są liderem tabeli, a zespół z Głogowa plasuje się na wysokim trzecim miejscu.

Foto: ŁKS Łódź