Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

„Rycerze Wiosny” rozpoczęli przygotowania do meczu z Chrobrym

Po wygranej ze Skrą Częstochowa, ełkaesiaków czeka teraz kolejne starcie na Stadionie Króla. W sobotę podopieczni Kazimierza Moskala zagrają mecz na szczycie tabeli z Chrobrym Głogów. Zespół dziś rozpoczął przygotowania do tego spotkania.

Mikrocykl treningowy przed meczem z Chrobrym wystartował dziś rano w siłowni VeraSport. Łodzianie po południu trenowali też na boisku. Zespół Fortuna 1. Ligi będzie pracować na zielonej murawie do piątku. Na sobotę zaplanowano poranny rozruch, a o 20:00 początek starcia z drużyną Marka Gołębiewskiego. 

Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego trenuje niemal w komplecie. Niestety nadal niezdolny do treningów i gry jest Artemijus Tutyškinas. Z zespołem normalnie pracuje Nacho Monsalve, który nie zagrał w Bełchatowie z powodu nadmiaru żołtych kartek, ale w meczu z Chrobrym będzie już do dyspozycji Kazimierza Moskala

Mecz ŁKS – Chrobry określany jest mianem hitu 21. serii gier Fortuna 1. Ligi. Łodzianie są liderem tabeli, a zespół z Głogowa plasuje się na wysokim trzecim miejscu.

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119