Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ruszyły przygotowania do meczu z Puszczą

W dobrych humorach ełkaesiacy rozpoczęli mikrocykl treningowy przed meczem z Puszczą Niepołomice. Po wygranej z Chrobrym Głogów, biało-czerwono-białych czeka teraz kolejne spotkanie z trudnym rywalem. 

Od poniedziałkowych zajęć na boisku zaczęły sie przygotowania do starcia z „Żubrami”. Łodzianie w tym tygodniu będą trenować tylko na boisku i tylko raz dziennie. W czwartek po treningu drużyna Kazimierza Moskala wyjedzie do Niepołomic, gdzie w piątek o 20:30 zostanie rozegrane spotkanie ŁKS – Puszcza. 

Poza treningami z zespołem nadal są Artemijus Tutyškinas i Mieszko Lorenc. Obaj zawodnicy trenują indywidualnie. Reszta piłkarzy jest do dyspozycji sztabu szkoleniowego. 

Foto: ŁKS Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119