Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

#Rozwandowicz2024

Filar drugiej linii Łódzkiego Klubu Sportowego oraz zawodnik, który w biało-czerwono-białych barwach strzelał bramki od ekstraklasy do IV ligi – Maksymilian Rozwandowicz przedłużył swoją umowę. W ŁKS-ie „Rozwan” zagra przynajmniej do 30 czerwca 2024 roku!

Maksymilian Rozwandowicz dołączył do trzecioligowego wówczas ŁKS-u 4 stycznia 2017 roku. Urodzony w Pabianicach zawodnik już od pierwszego meczu stał się filarem zespołu i przez naprawdę długi czas nie dał się wygryźć z podstawowej 11. Na dzień dzisiejszy licznik spotkań Rozwandowicza w ŁKS-ie zatrzymał się na 112 spotkaniach, w których udało mu się zdobyć 16 goli. Setny występ w koszulce z przeplatanką na piersi Maks świętował podczas wrześniowego starcia z Sandecją Nowy Sącz. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Maks, jako podstawowy stoper, bardzo mocno przyczynił się do trzech awansów z rzędu, które „Rycerze Wiosny” wywalczyli od trzeciej ligi aż po ekstraklasę. „Rozwan” na każdym szczeblu rozgrywkowym trafiał do siatki rywali przynajmniej raz w całym sezonie, a dodając przy tym bramki zdobywane w spotkaniach drugiej drużyny ŁKS-u, Rozwandowicz zdobywał gole na każdym poziomie od Ekstraklasy aż po IV ligę.

Teraz, przez najbliższe trzy i pół roku, podstawowy zawodnik w talii Wojciecha Stawowego będzie mógł polować na kolejne zdobycze bramkowe.

Maks gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w barwach naszego klubu!