Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Rozwandowicz jedynym piłkarzem ŁKS z występem w derbach Łodzi

Z obecnej kadry Łódzkiego Klubu Sportowego tylko jeden zawodnik może się pochwalić występem w derbach Łodzi. Jest nim Maksymilian Rozwandowicz, który ma na swoim koncie rozegrany jeden mecz derbowy.

„Rozwan” wystąpił w ostatnim jak do tej pory spotkaniu ŁKS-u z Widzewem. Mecz odbył się 17 maja 2017 roku na stadionie przy alei Piłsudskiego w ramach 29 kolejki III ligi. Ełkaesiacy prowadzeni wówczas przez Wojciecha Robaszka zremisowali na ciężkim terenie 0:0.

Pomocnik biało-czerwono-białych pojawił się na placu gry w tamtym spotkaniu w 78 minucie, zmieniając Artura Golańskiego. 

Wiele wskazuje na to, że Maks będzie miał okazję zapisać na swoim koncie kolejny mecz derbowy. W tym sezonie pomocnik jest pierwszym wyborem Wojciecha Stawowego na pozycji numer „sześć” i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to Rozwandowicz wybiegnie w środowy wieczór w pierwszej jedenastce ełkaesiaków. Mamy nadzieję, że będzie mu dane cieszyć się z pierwszej wygranej w derbach Łodzi.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119