NewsPiłka NożnaRezerwy

Rezerwy zagrają sparing z Zawiszą!

W czwartek Zawisza Bydgoszcz poinformował o planie przygotowań do sezonu III Ligi. Wśród sparingpartnerów WKS-u znaleźć można innego trzecioligowca –  rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego!

W minioną sobotę bydgoski Zawisza zapewnił sobie awans do III Ligi. Odbudowująca się potęga piłkarska w Bydgoszczy, w celu najlepszego przygotowania do sezonu, zagra sparing z innym świeżo upieczonym trzecioligowcem – rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego.

Spotkanie drugiej drużyny „Rycerzy Wiosny” z Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się w niedzielę 18 lipca. Mecz rozegrany ma zostać na stadionie im. Władysława Króla, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że na żywo obejrzą go kibice!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119