Raport kartkowy: Rozwandowicz zagrożony, Korona w najsilniejszym składzie

W sobotnim meczu 5. kolejki Fortuna 1. Ligi żaden z piłkarzy ŁKS-u ani Korony nie będzie musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek. W ekipie „Rycerzy Wiosny” jest jednak jeden zagrożony zawodnik.

Trener Kibu Vicuña będzie mógł skorzystać ze wszystkich ełkaesiaków gotowych do gry. Żaden z „Rycerzy Wiosny” nie uzbierał czterech „żółtek” w czterech pierwszych kolejkach, więc nie będzie zmuszony pauzować w najbliższy weekend. Najbliżej wykluczenia na jeden mecz jest jednak Maksymilian Rozwandowicz, który ma na swoim koncie trzy żółte kartki.

W ekipie gospodarzy również żaden z piłkarzy nie będzie w sobotę zmuszony do pauzowania, więc Korona będzie mogła zagrać swoim najsilniejszym zestawianiem.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2021/22 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

3 – Maksymilian Rozwandowicz (zagrożony)

2- Bartosz Szeliga

1 – Stipe Jurić, Michał Trąbka, Adrian Klimczak, Jakub Tosik, Piotr Janczukowicz, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport