Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS bez Pirulo i Dankowskiego, Sandecja bez Walskiego

Osłabieni brakiem Pirulo i Kamila Dankowskiego, wyruszą piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego do Nowego Sącza. Obaj piłkarze nie zagrają w sobotę z powodu nadmiaru żółtych kartek. W zespole Sandecji z tego samego powodu nie wystąpi jeden piłkarz.

„Piri” i „Danek” zostali ukarani żółtymi kartki przez arbitra podczas sobotniego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec i były to ich czwarte napomnienia. W zespole nadal jest spora grupa piłkarzy „zagrożonych” – po siedem „żółtek” uzbierali Maciej Dąbrowski i Jan Sobociński, a po trzy – Adam Marciniak i Maciej Wolski. Kolejna kartka wykluczy ich z następnego spotkania.

W drużynie najbliższych rywali, na murawie nie zobaczymy Michała Walskiego. Pomocnik Sandecji w ostatnim starciu z Odrą Opole został ukarany czwartą żółtą kartką w tym sezonie i musi pauzować. Zagrożeni pauzą w ekipie Dariusza Dudka są: Tomasz Boczek, Damian Chmiel, Daniel Dziwniel, Kamil Ogorzały oraz Rubio. 

Kartki ełkaesiaków w sezonie 2020/21, w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi:

ŻÓŁTE KARTKI

7 – Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński (zagrożeni)

6 – Maksymilian Rozwandowicz

4 – Samu Corral, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka, Kamil Dankowski, Pirulo (pauzują)

3 – Adam Marciniak, Maciej Wolski (zagrożeni)

2 – Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez

1 – Łukasz Sekulski, Carlos Moros Gracia

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119