Piłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS bez obaw o kolejne „żółtka”

Nikt nie pauzuje, nikt nie musi uważać. Przed piątkowym meczem ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec w aspekcie żółtych kartek można więc zachować spokój, bowiem „Rycerze Wiosny” wystąpią w najsilniejszym możliwym składzie, oczywiście mając na uwagę plagę kontuzji w łódzkich zespole.

W ekipie Łódzkiego Klubu Sportowego o czwarte napomnienie w sobotnim meczu nie musi obawiać się żaden z piłkarzy. Aż siedmiu ełkaesiaków ma na swoim koncie po dwa „żółtka”, jednak do przymusowej pauzy to wciąż daleka droga.

Identyczną sytuacje mają gracze z Zagłębia Dąbrowskiego. Żaden z Sosnowiczan nie jest zagrożony pauzą w kolejnym meczu. W komplecie przyjadą także w piątek do Łodzi na mecz z ŁKS-em.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2021/22 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

4 – Maksymilian Rozwandowicz

2- Bartosz Szeliga, Stipe Jurić, Jan Sobociński, Jakub Tosik, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz

1 – Michał Trąbka, Maciej Wolski

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119