Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Dziesięciu zagrożonych w ŁKS-ie, ale z Odrą w komplecie

Przed niedzielnym meczem z Odrą trener Marcin Pogorzała nie będzie miał problemu z brakiem zawodników ze względu na zawieszenia dyscyplinarne. Nie zmienia to jednak faktu, że lista zagrożonych w ŁKS-ie jest długa i z meczu na mecz rośnie – w tym momencie pauzą w kolejnym meczu zagrożonych jest aż dziesięciu zawodników!

Z kolejki na kolejkę widmo zawieszeń za przekroczenie ilości żółtych kartek przez zawodników ŁKS-u zwiększa się. W tym momencie mowa o aż dziesięciu zawodnikach, którzy po obejrzeniu kolejnego żółtego kartonika nie zagrają w następnej kolejce Fortuna 1. Ligi. Taką karą zagrożeni są PiruloOskar KoprowskiMaciej DąbrowskiMaciej WolskiPiotr JanczukowiczMateusz BąkowiczMichał TrąbkaJan KuźmaSamu Corral Stipe Jurić. Na szczęście żaden z zawodników w meczu z Odrą nie będzie musiał z tego powodu być wyłączony ze składu.

Odra będzie mogła przyjechać do Łodzi w pełnym składzie, nie musząc przejmować się jakimikolwiek karami dyscyplinarnymi. Aczkolwiek, podopieczni trenera Plewni będą musieli mieć na uwadze żółte kartki w meczu z ŁKS-em, bo część z nich po zobaczeniu następnej będzie zawieszona w 34. kolejce Fortuna 1. Ligi. Konkretnie mowa tutaj o czterech piłkarzach z Opola, czyli Dawidzie CzaplińskimTomasie MikiniciuRafale NiziołkuMateuszu Spychale.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 9

Pirulo, Oskar Koprowski, Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski – 7 (zagrożony)

Javi Moreno – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga – 4

Piotr Janczukowicz, Mateusz Bąkowicz, Michał Trąbka, Jan Kuźma, Samu Corral, Stipe Jurić – 3 (zagrożeni)

Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Gryszkiewicz, Nacho Monsalve – 2

Kelechukwu Ibe-Torti, Marek Kozioł, Mieszko Lorenc, Maciej Radaszkiewicz – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho, Nacho Monsalve – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119