Betclic 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Przemysław Sajdak dołącza do Skry Częstochowa!

Jak poinformował oficjalnie Łódzki Klub Sportowy, Przemysław Sajdak został nowym zawodnikiem niedawnego rywala ŁKS-u, Skry Częstochowa. Młody pomocnik spędził w Łodzi dwa sezony, w trakcie których rozegrał 30 spotkań w barwach „Rycerzy Wiosny” i zanotował 7 asyst.

Po zakończeniu sezonu ligowego 2020/21 Łódzki Klub Sportowy ogłosił, że Przemysław Sajdak dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Mówiło się m.in o zainteresowaniu Radomiaka, ale ostatecznie młody pomocnik został nowym piłkarzem Skry Częstochowa.

Przez trenera Kibu Vicuñę nie był brany pod uwagę podczas przygotowań do nowego sezonu i w ciągu ostatnich miesięcy trenował z drugą drużyną Łódzkiego Klubu Sportowego. W miniony weekend wszedł z ławki w meczu ŁKS-u II z Ursusem Warszawa, gdzie przyczynił się do ostatecznego zwycięstwa rezerw Rycerzy Wiosny.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119