Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Premierowe trafienie Nawotki w barwach ŁKS

Tomasz Nawotka w sobotę zdobył swoją premierową bramkę w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Zawodnik wypożyczony z Legii Warszawa wpisał się na listę strzelców w wygranym 3:0 meczu z GKS-em Jastrzębie. Na to trafienie „Nawot” czekał 277 minut w 10 spotkaniach ligowych. 

23-latek w meczu z jastrzębianami mógł zdobyć bramkę już wcześniej, ale w dobrej sytuacji przegrał pojedynek z Mariuszem Pawełkiem. W 76 minucie Tomek nie dał już szans doświadczonemu golkiperowi i w trudnym momencie podwyższył stan rywalizacji na 2:0, dając spokój zespołowi.

Ten gol na pewno da pomocnikowi ŁKS więcej pewności siebie w walce o wyjściowy skład. Do tej pory Nawotka zagrał tylko w dwóch spotkaniach biało-czerwono-białych od pierwszej minuty. Takie występy jak ten w Jastrzębiu na pewno przybliżają go do pierwszej jedenastki.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119