Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Powrót Dankowskiego na pierwszoligowe boiska!

Kamil Dankowski doczekał się powrotu na pierwszoligowe boiska. Po poważnej kontuzji nie ma już śladu i obrońca będzie mógł pomóc zespołowi, w decydującej fazie sezonu Fortuna 1. ligi.

25-latek powoli był wprowadzany do gry, po ciężkim urazie kolana, którego doznał w końcówce poprzednich rozgrywek. Po żmudnej rehabilitacji gracz kilka miesięcy trenował z pierwszym zespołem, ale nie był jeszcze gotowy do powrotu. W tym sezonie pierwsze kroki na boisku stawiał w drużynie rezerw. Dankowski zagrał w dwóch meczach w III lidze – z Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz KS Kutno.

W poprzednim tygodniu trener Marcin Pogorzała znalazł dla niego miejsce w kadrze meczowej, na spotkanie ligowe z Miedzią Legnica – jednak „Danek” całe 90 minut przesiedział na ławce rezerwowych. W piątkowy wieczór po prawie dziesięciomiesięcznej przerwie wrócił na boiska Fortuna 1. ligi. Obrońca dostał od szkoleniowca, 24 minuty w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

„Danek” witamy z powrotem na boisku!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119