Podsumowanie rundy jesiennej 2021: Najpiękniejsze gole ełkaesiaków

Nadszedł czas na ostatnią część podsumowania rundy jesiennej 2021 Fortuna 1. Ligi w wykonaniu piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Tym razem na tapet weźmiemy trzy najpiękniejsze bramki strzelone przez ełkaesiaków, wybrane przez redakcję naszego portalu. A jakie jest wasze TOP 3 tej rundy?

Miejsce 3: Stipe Jurić kontra GKS Jastrzębie (18.08)

Na najniższym miejscu na podium wylądowała bramka Chorwata o bośniackich korzeniach, który w domowym starciu z GKS-em Jastrzębie otworzył to spotkanie. W 12. minucie spotkania Michał Trąbka posłał dośrodkowanie w pole karne gości, do którego w tempo ruszył Jurić, po czym strzałem głową przelobował golkipera „Jastrzębskiej GieKSy”.

*linki do skrótów spotkań automatycznie rozpoczynają się na opisywanych akcjach bramkowych

Miejsce 2: Stipe Jurić kontra Skra Częstochowa (08.08)

Kolejne miejsce na podium zajmuje kolejny gol Chorwata, tym razem jego debiutanckie trafienie w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Jurić, choć jesienią nie strzelił wielu bramek dla biało-czerwono-białych, ma dryg do ładnych goli. W starciu ze „Skrzakami” Mateusz Bąkowicz po wymianie podań wraz z Pirulo wszedł w pole karne, po czym płaskim dośrodkowaniem posłał futbolówkę przed bramkę gości. Jurić, odwrócony tyłem do siatki częstochowian, posłał więc piłkę piętką, a ta poleciała wprost w lewy róg, niekryty przez golkipera Skry.

Miejsce 1: Antonio Dominguez kontra GKS Tychy (30.07)

Mianem najładniejszego gola rundy jesiennej zostaje nagrodzony Antonio Dominguez, za bramkę w meczu przyjaźni z GKS-em Tychy, otwierającym bieżący sezon. Trafienie Hiszpana, rzecz jasna, nie zostało uhonorowane ze względu na bycie pierwszym golem w tych rozgrywkach, a za jego urodę. Co tutaj dużo mówić – Hiszpan huknął futbolówkę z okolic 25. metra boiska w kierunku prawego okna bramki, pokonując w ten sposób Konrada Jałochę i otwierając ełkaesiakom sezon 2021/22.