Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Bartosz Szeliga: Zaczynamy pracę, żeby być jeszcze lepszym

Ełkaeaiacy rozpoczęli turecki obóz przygotowawczy. Pierwszy dzień zgrupowania na łamach ŁKS TV podsumował debiutant – Bartosz Szeliga.

Podróż „Rycerzy Wiosny” do Side trwała około 10 godzin. Standardowo więc pojawiło się zmęczenie, ale żaden z piłkarzy nie narzekał.

Ten dzień się dłużył nam wszystkim, bo wczesna pobudka, żeby się dostać na lotnisko. Podróż samolotem do Turcji, później już autobusem tutaj do hotelu.

Po południu łodzianie odbyli pierwsze na obozie zajęcia. Trening miał charakter wprowadzający i obył się bez większych obciążeń. Te będą odpowiednio dozowane w następnych dniach.

Trening nie był zbyt długi, ponieważ byliśmy po podróży. Trenerzy też o tym wiedzą, roztrenowali nas, po to żeby jutro móc już ruszyć z kopyta.

Najważniejszym aspektem po pierwszym dniu jest ten zdrowotny – żaden z ełkaesiaków nie nabawił się urazu, więc drużyna może trenować w pełnym składzie.

Zrobiliśmy trening, wszyscy są zdrowi i to też jest ważne, żeby po tak długiej podróży nie nabawić się kontuzji. Zaczynamy pracę, żeby być jeszcze lepszym.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119