Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Pirulo przedłużył umowę z ŁKS-em!

Jose Antonio Ruiz Lopez, albo po prostu Pirulo, przedłużył swoją umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Główny kreator gry „Rycerzy Wiosny” rodem z Hiszpanii będzie grał w biało-czerwono-białych barwach do końca czerwca 2025 roku.

José Antonio Ruiz López dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego 1 lipca 2019 roku, opuszczając hiszpański Real Balompédica Linense. Niemalże od pierwszych dni przy al. Unii Lubelskiej 2 Pirulo wskoczył do podstawowego składu, stając się żelaznym żołnierzem kolejno Kazimierza Moskala i Wojciecha Stawowego, a teraz także Ireneusza Mamrota.

Łącznie, we wszystkich rozgrywkach Pirulo przywdziewał biało-czerwono-białą koszulkę już 57 razy. W tym czasie Hiszpan zdobył 12 bramek i zanotował 13 asyst.

Dorobek ten z całą pewnością uda się poprawić, bo w poniedziałek Hiszpan przedłużył umowę wiążącą go z ŁKS-em do 30 czerwca 2025 roku.

„Piri”, życzymy jak najwięcej udanych występów w ciągu czterech najbliższych lat!

fot. Łukasz Żuchowski