Pirulo po raz kolejny piłkarzem miesiąca? Głosuj na naszego zawodnika!

Jose Antonio Ruiz Lopez, znany kibicom jako Pirulo, ma po raz kolejny szansę, zdobyć nagrodę dla najlepszego piłkarza Fortuna 1. ligi. Na Facebooku organizatora rozgrywek, można głosować na piłkarza biało-czerwono-białych. Laureat nagrody za maj będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Oprócz Pirulo, szansę na zgarnięcie tej nagrody mają: Marek Mróz (Apklan Resovia Rzeszów), Adam Radwański (Bruk-Bet Termalica), Angel Rodado (Wisła Kraków), Daniel Szczepan (Ruch Chorzów).

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do środy (31 maja 15:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Maja zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport