Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Pirulo piłkarzem meczu z GKS-em Bełchatów według kibiców ŁKS

Według czytelników ŁKSFANS Pirulo został wybrany najlepszym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego w spotkaniu ze GKS-em Bełchatów. Głosowanie odbyło się na naszej stronie. 

Sympatycy biało-czerwono-białych docenili „Piriego” za bardzo dobry występ ukoronowany zdobyciem dwóch bramek. Skrzydłowy po raz kolejny błysnął formą i wraz z Łukaszem Sekulskim znajduje się na czele klasyfikacji strzelców.

Pirulo zostawił konkurencję daleko z tyłu i zdobył 51% głosów. Na podium znaleźli się również Piotr Gryszkiewicz (25%) i Michał Trąbka (9%).

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119