Piłka Nożna

Pirulo nie zagrał w sparingu z Admirą. Co było tego przyczyną?

W dzisiejszym meczu kontrolnym z austriacką Admirą Wacker Mödling w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego nie wystąpił Pirulo. Jaka była przyczyna tej absencji? Wyjaśniamy w naszym tekście. 

Hiszpan w ostatnim tygodniu przygotowań w Łodzi nabawił się lekkiego urazu i nie mógł trenować z pełnym obciążeniem. Po przylocie do Turcji był powoli wprowadzany do treningów przez sztab medyczny. Najcześciej trenował indywidualnie. W pierwszych dniach uszestniczył też w konkursie strzeleckim z dyrektorem sportowym Januszem Dziedzicem, czego efekty można zobaczyć na kanale ŁKS TV.

Dziś 30-latek nie wystąpił prewencyjnie. Sztab nie chciał ryzykować pogłębienia się urazu, najlepszego piłkarza Fortuna 1. ligi. Kibice biało-czerwono-białych nie muszą mieć powodów do obaw, bo Pirulo w najbliższych dniach wróci do treningów na pełnych obrotach i być może będzie brany pod uwagę przed kolejnym meczem kontrolnym ełkaesiaków z Worskłą Połtawa. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119