Piłka NożnaRezerwy

Mamy kolejny awans! ŁKS III Łódź w IV lidze!

To są bardzo dobre dni dla Łódzkiego Klubu Sportowego. W piątek pierwszy zespół biało-czerwono-białych awansował do Ekstraklasy, a dziś z awansu cieszą się piłkarze ŁKS III Łódź.

Awans do IV ligi przypieczętowała dziś porażka Stali Głowno w Pabianicach z Włókniarzem. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:1. To oznacza, że na trzy kolejki przed końcem rozgrywek, łodzianie mają 10 punktów przewagi nad Stalą i już dziś mogą świętować awans. 

Na dwóch awansach może się nie skończyć ten sezon, w wykonaniu seniorskich zespołów ŁKS. Dużą szansę na promocję do II ligi ma ŁKS II Łódź. Rezerwy kolejny mecz w drodze po awans na poziom centralny, rozegrają w piątek, w Sieradzu z Wartą. 

Foto: Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119