Piłka NożnaWypowiedzi

Piotr Głowacki: Najważniejszy jest zespół

Kolejną osobą, która udzieliła wywiadu po sparingu z GKS Katowice był nowy obrońca, Piotr Głowacki. Dla tego zawodnika był to już drugi sparing w barwach ŁKS-u. W pierwszym sparingu ze Stalą Mielec, wychowanek Naki Olsztyn zagrał z przeplatanką na sercu od pierwszej minuty.

O początkach w klubie:

– Z mojej strony, chciałem z tego miejsca podziękować zespołowi i sztabowi szkoleniowemu.  Zostałem bardzo fajnie przyjęty i tak naprawdę czuję się już częścią zespołu. Mimo tych przemeblowań myślę, że trzon zespołu został i bardzo fajnie przyjmuje nowych zawodników do szatni. Docieramy się, mamy jeszcze trochę pracy przed sobą i chcemy ten czas w pełni wykorzystać. Na lepsze poznanie siebie nawzajem, ale przede wszystkim na dobrą, mądrą i ciężką pracę.

O ocenie meczu:

– Nie mnie to oceniać. Myślę, że każdy z nas nie powinien patrzeć kto jest w pierwszym, drugim zespole. Powinniśmy się skupić na fajnej, mądrej pracy. Dawać z siebie wszystko na boisku, a kto wyjdzie w podstawowym składzie w pierwszym meczu ligowym, to już zależy od trenera. Wszyscy jesteśmy tu po to, żeby ŁKS Łódź był mocny i cały czas rósł. Jesteśmy zespołem i powinniśmy się wspierać, każdy z nas chce być na boisku. Najważniejszy jest zespół i to żeby wygrywał.

O krótkim czasie na przygotowanie się do pierwszego meczu:

– Tak jak mówię, to już ból głowy ma trener i sztab szkoleniowy. My po prostu musimy pracować i dawać z siebie wszystko. Będę to powtarzał jak „zacięta płyta”, my jesteśmy od tego, żeby grać, trenować, a od wystawiania składu jest trener i sztab szkoleniowy.

O planach na ekstraklasę:

– Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest nastawiać się na najbliższy mecz. Myślę, że to jest najskuteczniejsze i najlepsze podejście. Do każdego przeciwnika przygotowywać się oddzielnie i myśleć tylko o najbliższym meczu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119