MultimediaPiłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Pierwszy obroniony rzut karny przez Olka Bobka w ekstraklasie! [WIDEO]

Aleksander Bobek przywitał się z najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce, w imponujący sposób. Wychowanek ŁKS, w swoim debiutanckim spotkaniu, obronił rzut karny. 

19-latek wyrasta na specjalistę od bronienia rzutów karnych. W swojej karierze wybronił już 1/3 wykonywanych jedenastek (6 na 18) na jego bramkę. Bobek dotychczas wygrał pojedynki z Łukaszem Broziem (Mamry Giżycko), Mateuszem Makiem (Stal Mielec), Omranem Haydarym (Arka Gdynia), Damianem Gąską (Górnik Łęczna), Hubertem Adamczykiem (Arka Gdynia) i Josue (Legia Warszawa).

W miniony piątek Bobek zdał egzamin dojrzałości w PKO BP Ekstraklasie. Pomimo wpuszczenia trzech bramek, trzeba przyznać, że pokazał się z doskonałej strony. Obronił kilka groźnych strzałów, a podsumowaniem jego występu, była obroniona jedenastka, wykonywana przez Josue. Odbić karnego w debiucie, mając za plecami „Żyletę”, to nie jest łatwa sprawa. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119