Piłka Nożna

Patryk Bryła wolnym zawodnikiem!

Po półrocznej przygodzie w pierwszoligowej Bruk-Bet Termalice Nieciecza były pomocnik ŁKS-u – Patryk Bryła stał się wolnym zawodnikiem. Kontrakt „Bryłki”, który wygasł 30 czerwca nie został przedłużony.

Patryk Bryła jest jedną z najbardziej ikonicznych postaci w najnowszej historii ŁKS-u.  Od dołączenia do klubu w sezonie 2016/17 Patryk rozegrał w biało-czerwono-białych barwach okrągłe sto spotkań, będąc jednym z architektów trzech awansów z rzędu. Jego zaangażowanie, wola walki oraz nieustępliwy pressing na bramkarzach rywali na długo pozostaną w pamięci kibiców.

Z Łodzią pomocnik pożegnał się pod koniec stycznia obecnego roku. Transfer na szczebel pierwszoligowy miał dla niego być okazją do odbudowy po przeciętnej rundzie w Ekstraklasie. Okazało się jednak, że Patrykowi nie dane było zadebiutować w nowym klubie, z którym pożegnał się po zaledwie 6 miesiącach.
Dalsza przyszłość Patryka nie jest jeszcze znana. Mamy jednak nadzieję, że szybko znajdzie nowego pracodawcę i powróci do formy sprzed lat.