Oceny po meczu z Chojniczanką Chojnice

Łódzki Klub Sportowy w ramach 8. kolejki Fortuna 1. Ligi zmierzył się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice, jednak ełkaesiacy przegrali tam 0:1. Tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami.

Dawid Arndt: Solidny występ w wykonaniu tego golkipera. Nie miał wiele do powiedzenia przy stracie bramki, choć poślizgnął się przy próbie obrony. W drugiej połowie wybronił kilka groźnych strzałów

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,14

Kamil Dankowski: Bezbarwne zawody tego obrońcy, choć bez większych błędów.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

Maciej Dąbrowski: Mimo porażki był to dobry występ kapitana ŁKS-u. Wyczyścił kilka groźnych sytuacji Chojniczanki, choć miał problemy z wyprowadzaniem piłki. Nie zawinił bezpośrednio przy utracie bramki.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

Nacho Monsalve: Z duetu stoperów ŁKS-u był tym, który lepiej wyprowadzał piłkę. Przy utracie gola stracił z pola widzenia Tuszyńskiego, a wydaje się, że to on był zawodnikiem odpowiedzialnym za krycie go. W końcówce meczu grał w roli napastnika.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,88

Bartosz Szeliga: Pozwolił na dośrodkowanie, po którym padła bramka dla Chojniczanki, choć trzeba także wziąć pod uwagę fakt, że rozgrywał ten mecz od początku z urazem.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,57

Mieszko Lorenc: Po dobrym występie z Ruchem rozegrał w Chojnicach zagrał słabo. Został zmieniony jeszcze przed upływem godziny gry, nie rozumiał się na boisku ze skrzydłowymi, do których próbował zagrywać piłki.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

Michał Trąbka: Wyglądał najlepiej spośród wszystkich zawodników środka pola – najaktywniejszy i najambitniejszy.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Dawid Kort: Również zawiódł rosnące oczekiwania po meczu z Ruchem – powolny, brakowało od niego niekonwencjonalnych zagrań i prostopadłych piłek.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,0

Pirulo: Stworzył najwięcej sytuacji, oddał groźny strzał ze środka pola, który niemal skończył się bramką. Później został przesunięty na środek ofensywnej pomocy gdzie również wyglądał dobrze, ale próbując powstrzymać kontrę Chojniczanki popełnił faule, które skończyły się dla niego czerwoną kartką.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,38

Nelson Balongo: Miał dwie okazje – oddał z dystansu minimalnie niecelny strzał oraz próbował zamknąć sytuację po strzale Pirulo – ale ostatecznie żadnej nie wykorzystał.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,13

Kelechukwu Ibe-Torti: Zmarnował bardzo dobrą sytuację, która sam stworzył odbiorem na połowie rywala, a także wspomnianą wcześniej akcję po strzale Pirulo, kiedy razem z Balongo minęli się z piłką.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 

Bartosz Biel: Dobre wejście z ławki, najaktywniejszy z rezerwowych, którzy weszli na murawę. Miał na głowie piłkę na wyrównanie wyniku w ostatniej minucie, jednak jego strzał ostatecznie minął bramkę.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,38

Javi Moreno: Po wejściu z ławki był praktycznie niewidoczny. Jedynym plusem było to, że dzięki niemu Pirulo mógł grać w środku.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 3,60

Jan Kuźma: Rozruszał nieco środek pola, jednak grał bardzo zachowawczo. Dobrze zbierał drugie piłki, choć rywale nie wywierali na niego przy tym za dużej presji, broniąc wyniku.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,57

Piotr Janczukowicz: Rozruszał ofensywę, potrafił zagrać kombinacyjnie z Bielem. Zmiana na plus względem Balongo, jednak ostatecznie nie doszedł do żadnej sytuacji i nie odmienił losów tego spotkania.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 5,0

Oskar Koprowski: Wszedł za kontuzjowanego Szeligę. Wydawało się, że nie do końca wiedział co ma robić na boisku – biegał od linii do linii, próbując wrzucać piłkę w pole karne Chojniczanki, jednak jego dośrodkowania pozostawiały wiele do życzenia.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2022/23: 4,57

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport