Betclic 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny piłkarzy po meczu z Sandecją Nowy Sącz

Ełkaesiacy nie zwalniają tempa. Zawodnicy Wojciecha Stawowego w miniony weekend pokonali na własnym terenie Sandecję Nowy Sącz 4:1 i umocnili się na fotelu lidera Fortuna I ligi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Arkadiusz Malarz: Rywale oddali tylko jeden celny strzał, który zakończył się golem. Jednak Arek był w tym przypadku bez szans. Miał mało pracy. Zatrudniony przede wszystkim tylko przy dośrodkowaniach, ale nie miał problemów z ich wyłapaniem.

 Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,4

Maciej Wolski: Bardzo aktywny i świetnie podłączający się do akcji ofensywnych. Zaliczył asystę przy pierwszym golu Sekulskiego. Przy trzecim trafieniu również miał swój udział. Wiele razy ełkaesiacy zagrażali bramce Sandecji gdy Wolski pomagał Pirulo w ofensywie. Pomimo bardzo dużej konkurencji na pozycji prawego obrońcy, wydaje się, że „Wolak” ma bardzo pewną pozycję w zespole.

 Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,8

Maciej Dąbrowski: Zagrał bardzo dobrze, ale miał momenty gdy na kilka minut „przysypiał” i Sandecja groźnie atakowała, choć brakowało im dokładności. Często pomagał ofensywnym piłkarzom w budowaniu akcji i grał wysoko na prawej stronie. Ofensywni piłkarze Sandecji nie mieli z nim łatwo.

 Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,4

Jan Sobociński: Wraz z Dąbrowskim zagrali bardzo dobre zawody. Pozwolili rywalom na oddanie tylko jednego celnego strzału. Na początku drugiej połowy nasi stoperzy mieli słabszy okres po których Sandecja mogła strzelić gola. Dał się w bardzo łatwy sposób ograć Korzymowi w pierwszych minutach drugiej odsłony. Jednak jeśli chodzi o całokształt całego spotkania to Janek był pewnym punktem drużyny.

 Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,8

Adrian Klimczak: Na początku meczu przytrafił mu się prosty błąd, po którym Korzym mógł trafić do siatki, ale w porę go naprawił. Oprócz tego „babola” zagrał świetnie. Jak zwykle dużo biegający i podłączający się do przodu. Z Wolskim tworzą kapitalny ofensywny duet bocznych obrońców, co jest w tym sezonie dużą siłą ełkaesiaków. Gdy miał okazję to próbował uderzać i w pierwszej połowie oddał ciekawy strzał co warto zauważyć – z prawej nogi.

 Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,6

Maksymilian Rozwandowicz: Jeden z cichych bohaterów tego spotkania. Strzelił gola, choć wybitnie pomógł mu w tym bramkarz Sandecji. W środku pola wykonywał mrówczą pracę. Zbierał dużo piłek i krótkimi zagraniami rozpoczynał groźne akcje ŁKS-u. Kilka razy próbował uderzeń z dystansu i widać, że piłka siedzi mu na nodze. Bardzo dobry początek sezonu w wykonaniu Maksa. Ma już na swoim koncie dwa gole i kilka naprawdę pozytywnych występów.

 Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,4

Piotr Gryszkiewicz: W związku z transferem Adama Ratajczyka do Zagłębia Lubin dostał szansę od pierwszych minut i będzie ciążyła na nim spora odpowiedzialność. Był bardzo aktywny. Jego dużym atutem jest gra bez piłki. Pokazuje się partnerom i szuka sobie pozycji, aby dostać podanie.

 Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,5

Antonio Dominguez: Reżyser gry. Prawdopodobnie był to najlepszy występ Antonio w biało-czerwono-białych barwach. Coraz lepiej „łapie” grę na ósemce. Grał szybko, krótko na jeden kontakt, brał na siebie odpowiedzialność. Kwintesencją występu pomocnika było jego otwierające podanie do Macieja Wolskiego na prawe skrzydło, po którym gola zdobył Sekulski. Próbował też zaskoczyć bramkarza z dystansu, ale ze średnim skutkiem.

 Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,5

Pirulo: Przyzwyczaił nas do dużo lepszej gry w tym sezonie, ale nie był to zły mecz Hiszpana. Po prostu był mniej aktywny, a rolę liderów przejęli inni piłkarze. Często odskakiwała mu piłką, co rzadko mu się zdarzało w poprzednich spotkaniach. W pierwszej połowie oddał groźny strzał, który przeleciał tuż obok bramki Tokarza.

 Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 7,4

Michał Trąbka: Miał dwie dobre sytuacje do zdobycia bramek, lecz zabrakło mu skuteczności. Na jego szczęście jeden z jego strzałów dobił Sekulski i skompletował hat-tricka. Był pod grą, ale podobnie jak Pirulo zagrał ciut słabiej niż w ostatnich meczach.

 Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 7,0

Łukasz Sekulski: Zdecydowany bohater tego spotkania. Ustrzelił hat-tricka. Oprócz dobrej gry pod bramka, pokazał, że potrafi dobrze uderzyć także ze stojącej piłki. Kapitalny strzał z rzutu wolnego zamienił na gola. Wcześniej sam wywalczył sobie ten stały fragment. Zrobił bardzo duży krok do wywalczenia sobie miejsca w wyjściowym składzie na następne spotkania.

 Ocena: 10

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,2

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Kamil Dankowski: Najlepszy z rezerwowych. Od momentu pojawienia się na murawie był bardzo aktywny na lewej stronie. Dobrze zastąpił świetnie dysponowanego Klimczaka w końcowych minutach meczu. Od razu po wejściu na murawę ruszył z akcją i został sfaulowany przed polem karnym, za co rywal otrzymał żółtą kartkę. Miał kilka dobrych zagrań. Niestety czasami widać, że gdy gra na lewej obronie brakuje mu lewej nogi.

 Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,5

Tomasz Nawotka: Zastąpił Pirulo na prawym skrzydle i był to dyskretny występ „Nawota”. Na plus jeden rajd po prawej stronie, gdzie w łatwy sposób ograł obrońcę. Większość akcji ŁKS przechodziło lewą stroną i Tomek miał mało kontaktów z piłką.

 Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,5

Przemysław Sajdak: Po kilku meczach na ławce, dostał kilka minut. Od początku był aktywny. Chwilę po wejściu ładnie zabrał się z piłką, ale z 16 metrów uderzył obok bramki. Bardzo często gra na tzw. „alibi”. Bierze mało odpowiedzialności i odgrywa piłkę do najbliższego kolegi z zespołu.

 Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,0

Samu Corral: Niespodziewanie usiadł w tym meczu na ławce rezerwowych. Wszedł na końcówkę i niczym specjalnym się nie wyróżnił. Schodził nisko po piłkę i stoczył kilka pojedynków w środkowej strefie boiska. Oddał jeden strzał po rzucie rożnym, który został zablokowany przez obrońcę.

 Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 6,2

Kelechukwu Ibe-Torti: Dla Kelly’ego był to debiut w lidze w barwach ŁKS-u. Dostał od trenera kilka minut, ale pokazał się z dobrej strony. Już w pierwszym kontakcie z piłką zaliczył kapitalne prostopadłe podanie do Dankowskiego na skrzydło. Chwilę później popisał się bardzo ciekawym rajdem przy linii końcowej. Mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach dostanie więcej minut na zaprezentowanie swoich umiejętności.

 Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,0

Wojciech Stawowy: Trener łodzian kilka godzin przed meczem zdecydował się zmienić obsadę pozycji środkowego napastnika i dał szansę Sekulskiemu od pierwszej minuty, co okazało się kapitalnym ruchem. Snajper odwdzięczył się Stawowemu hat-trickiem. Po raz kolejny dobrze dobrał zawodników pod przeciwnika i dzięki temu łódzki walec rozbił kolejnego rywala. Jedynie szkoda, że nie dał więcej minut Kelechukwu. Z każdym kolejnym meczem i każdym kolejnym zwycięstwem zaufanie kibiców do trenera rośnie.

 Ocena: 9

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 8,6

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119