Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny piłkarzy po meczu z Górnikiem Łęczna

Sobotnim wieczorem piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego ograli Górnika Łęczna 3:1. Zwycięstwo ełkaesiakom dały dwie bramki zdobyte w doliczonym czasie gry. Tradycyjnie jak po każdym meczu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Dawid Arndt: Pomimo wpuszczenia jednej bramki młodzieżowiec ŁKS-u był bardzo pewnym punktem na boisku. Przy wpuszczonym golu źle wykalkulował tor lotu piłki, dając się pokonać. Przy większości akcji pewnie interweniował i nie popełniał żadnych błędów.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,60

Maciej Wolski: Cichy bohater meczu. Bardzo dobrze pokazywał się na prawym skrzydle, choć zdarzało mu się mieć problemy w defensywie. Przy bramce Górnika na 1:1 mógł zachować się lepiej i wyskoczyć do przeciwnika. Zrehabilitował się przy golu na 2:1 – przytomną wrzutką do Ricardinho zaliczył asystę drugiego stopnia.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,15

Maciej Dąbrowski: Doświadczony stoper zdecydowanie był widoczny na boisku. Często mogliśmy zobaczyć go z piłką na skrzydle, w środku pola czy nawet pod polem karnym przeciwnika, kreującego sytuację bramkową kolegom z zespołu. Niestety, po raz kolejny zdarzyło mu się spóźnić w kilku sytuacjach, co poskutkowało 12. żółtą kartką w sezonie i wykluczeniem na dwa najbliższe spotkania.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,56

Carlos Moros Gracia: Hiszpańskiemu stoperowi zdarzyło się w sobotę niecelnie zagrać piłkę czy popełnić prosty błąd. Oprócz tego Carlos był pewnym punktem defensywy, a w drugiej połowie ruszał do przodu kreować akcje ofensywne.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,25

Adrian Klimczak: „Klima” w sobotę zaliczył dość przeciętny występ. Radził sobie w defensywie, ale w ofensywie dawał mniej niż z drugiej strony boiska Wolski.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,11

Maksymilian Rozwandowicz: W meczu z Górnikiem Maks spełniał swoją rolę zwornika pomiędzy ofensywą a defensywą, mogliśmy zobaczyć go pod własną bramką, jak i bramką rywala. Próbował oddawać strzały z dystansu, acz te były niecelne, był za to pewnym punktem w defensywie.

Ocena: 6

Przemysław Sajdak: Spędził na boisku pierwsze 45 minut i był to bardzo anonimowy występ. Dopiero pod jego koniec młodzieżowiec zaczął pokazywać się pod grą, jednak nie zrobił niczego wielkiego. Zmieniony w przerwie przez Domingueza.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,47

Michał Trąbka: Strzelec pierwszej bramki w meczu, może zaliczyć to spotkanie do udanych. Był widoczny w ofensywie, kreował sytuacje swoim kolegom z zespołu i brał udział w akcjach ofensywnych, co ostatecznie zaowocowało bramką, miał szansę także opuścić boisko z asystą. Zmieniony w 86. minucie przez Sekulskiego.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,20

Tomasz Nawotka: Nie był to najlepszy mecz lewego skrzydłowego. Nawotka raził nieskutecznością i niecelnością. Podejmował też decyzję, które spowalniały akcje ofensywne. Na plus trzeba mu jednak zapisać próby pressingu. Jedna z nich mogła przynieść Tomkowi bramkę, jednak piłka odbiła się od jego nóg w aut.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,17

Pirulo: Bohater sobotniego spotkania. Przez znaczą większość meczu szukał drogi do siatki,  marnując przy tym kilka dogodnych sytuacji. W najważniejszym momencie spotkania zdobył dwie zwycięskie bramki. W ostatnim czasie Pirulo imponuje formą i udanie nawiązuje do tego, czym czarował nas jesienią.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,50

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Ricardinho: Brazylijczyk w tym spotkaniu po raz kolejny pokazał, że nie jest typową „dziewiątką”. Często schodził na boki, aby kreować akcje ofensywne. Nie udało mu się wykorzystać kilku sytuacji, ale przy bramce na 2:1 to on zgrał piłkę, którą Pirulo udało umieścić się w siatce rywala.

Ocena: 6

Antonio Dominguez: Drugoplanowy bohater spotkania. Pojawił się na boisku po przerwie i od samego początku imponował przeglądem pola i podaniami. Hiszpan nie tylko rozruszał poczytania ofensywne ełkaesiaków, ale miał również wymierny udział przy każdej z trzech bramek gospodarzy.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,52

Łukasz Sekulski: Choć na boisku był od 86. minuty, zdążył dołożyć cegiełkę do zwycięstwa. Po podaniu Domingueza doprowadził piłkę w pole karne, poczekał na nadbiegającego Pirulo i podał do Hiszpana, który zatańczył w polu karnym rywala i strzelił na 3:1

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,46

Mikkel Rygaard: Duńczyk dostał od trenera Mamrota ponad 30 minut w tym spotkaniu. P0 wejściu na boisko przejął większość stałych fragmentów, tworząc swoim kolegom sytuacje, próbował także, choć nieskutecznie, oddawać strzały z dystansu. Przy jednym z kontrataków mógł być architektem akcji bramkowej, ale piłka po strzale Pirulo została wybita z linii bramkowej.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,07

Adam Marciniak: Dostał od trenera zaledwie dwie minuty. Nie miał w tym czasie okazji pokazania swoich umiejętności.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,44

Ireneusz Mamrot: Reagował na sytuację na boisku, już w przerwie wymienił Sajdaka na Domingueza, który okazał się być jednym z najlepszych piłkarzy tego meczu. W dalszych fazach spotkania, kiedy wydawało się, że zmiany są niezbędne do ustalenia korzystnego wyniku szkoleniowiec ŁKS-u nie decydował się na roszady. Te przyszły późno, a w końcowym rozrachunku m.in. Łukasz Sekulski czy Mikkel Rygaard przyczynili się do pokonania Górnika.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,67

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119