Nowy pomocnik w ŁKS-ie? Klub chce gracza z II ligi
Łódzki Klub Sportowy w zimowym okienku transferowym poszukuje nowego środkowego pomocnika. Według najnowszych informacji do Łodzi może trafić Jakub Letniowski z Raduni Stężyca.
O zainteresowaniu pomocnikiem poinformowało, znane konto na Twitterze „FootballScout”, które w przeszłości podawało bardzo wiele ciekawych i sprawdzonych transferowych informacji.
Transfer 22-latka do klubu z alei Unii ma już być przesądzony, ale obecnie trwają rozmowy, pomiędzy ŁKS-em i Radunią, na temat tego, żeby gracz trafił do zespołu Kazimierza Moskala już zimą, a dopiero po sezonie. To oznacza, że umowa piłkarza obowiązuje do końca tego sezonu, a biało-czerwono-biali skorzystali z opcji podpisania umowy z Letniowskim od 1 lipca.
❗️Informacja prosto z Łodzi. Nowym zawodnikiem pierwszoligowego ŁKS-u Łódź zostanie pomocnik Jakub Letniowski. Trwają zaawansowane rozmowy na temat tego czy zawodnik przeniesie się do Łodzi już teraz czy jednak pozostanie na rundę wiosenną w drugoligowej Raduni Stężyca👀 #1Liga
— FootballScout (@bakoskaut) January 12, 2023
Jeśli dojdzie do takiego ruchu to Letniowski będzie drugim graczem Raduni Stężyca, który dołączy w ostatnich latach do ŁKS-u. Wcześniej podobną drogę obrał Jędrzej Zając. Co ciekawe Jakub Letniowski jest młodszym bratem Juliusza, który występuje w Widzewie.
Jakub Letniowski rozegrał w tym sezonie 15 meczów w drugiej lidze. Zdobył w nich trzy bramki i zanotował tyle samo asyst. W klubie z Stężycy występuje od sezonu 2019/20. Szczególnie imponującymi rozgrywkami w wykonaniu pomocnika były 2020/21. Wówczas piłkarz zdobył 13 goli i zaliczył 13 asyst w III lidze. W naszym klubie miałby zastąpić kontuzjowanego Mieszka Lorenca.
Foto: Sport Na Kaszubach