Nowy pomocnik w ŁKS-ie? Klub chce gracza z II ligi

Łódzki Klub Sportowy w zimowym okienku transferowym poszukuje nowego środkowego pomocnika. Według najnowszych informacji do Łodzi może trafić Jakub Letniowski z Raduni Stężyca.

O zainteresowaniu pomocnikiem poinformowało, znane konto na Twitterze „FootballScout”, które w przeszłości podawało bardzo wiele ciekawych i sprawdzonych transferowych informacji. 

Transfer 22-latka do klubu z alei Unii ma już być przesądzony, ale obecnie trwają rozmowy, pomiędzy ŁKS-em i Radunią, na temat tego, żeby gracz trafił do zespołu Kazimierza Moskala już zimą, a dopiero po sezonie. To oznacza, że umowa piłkarza obowiązuje do końca tego sezonu, a biało-czerwono-biali skorzystali z opcji podpisania umowy z Letniowskim od 1 lipca. 

Jeśli dojdzie do takiego ruchu to Letniowski będzie drugim graczem Raduni Stężyca, który dołączy w ostatnich latach do ŁKS-u. Wcześniej podobną drogę obrał Jędrzej Zając. Co ciekawe Jakub Letniowski jest młodszym bratem Juliusza, który występuje w Widzewie. 

Jakub Letniowski rozegrał w tym sezonie 15 meczów w drugiej lidze. Zdobył w nich trzy bramki i zanotował tyle samo asyst. W klubie z Stężycy występuje od sezonu 2019/20. Szczególnie imponującymi rozgrywkami w wykonaniu pomocnika były 2020/21. Wówczas piłkarz zdobył 13 goli i zaliczył 13 asyst w III lidze. W naszym klubie miałby zastąpić kontuzjowanego Mieszka Lorenca. 

Foto: Sport Na Kaszubach