Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Nie będzie sparingu z Wisłoką Dębica

Zaplanowany na piątek, mecz kontrolny z Wisłoką Dębica w Woli Chorzelowskiej, nie dojdzie do skutku. Powód tej decyzji nie został ujawniony.

Pierwotnie ełkaesiacy mieli rozegrać w piątek dwa sparingi. Z Wisłoką Dębica oraz Stalą Rzeszów. Jak się okazuje, do skutku dojdzie tylko mecz z tym drugim rywalem. W zamian tego, zespół ŁKS po porannym sparingu ze Stalą – popołudniu odbędzie normalną jednostkę treningową.

  • Byliśmy przygotowani na to, że zagramy dwa sparingi, natomiast w ostatniej chwili dotarła do nas informacja, że jednak to będzie jeden. Będziemy normalnie trenować i grać na dwa składy w tym sparingu ze Stalą Rzeszów – mówił po sparingu z Resovią, Kazimierz Moskal.

Przed piłkarzami z alei Unii jeszcze trzy sparingi przed startem sezonu – ze Stalą Rzeszów (25 czerwca), Stalą Mielec (28 czerwca), zaś ostatnim sparingpartnerem ŁKS-u miał być GKS Tychy, jednakże ze względu na to, że to pojedynku ligowego między tymi drużynami dojdzie już w 2. kolejce Fortuna 1. Ligi, klub szuka innego rywala do ostatniego sparingu w tym okresie przygotowawczym.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119