Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Mieszko Lorenc piłkarzem meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Mieszko Lorenc został wybrany przez czytelników ŁKSFANS, najlepszym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.

Defensywny pomocnik łodzian miał bardzo duży wpływ na bramkę zdobytą przez ełkaesiaków. Lorenc zaliczył asystę drugiego stopnia, zaliczając kapitalne podanie do Oskara Koprowskiego. Warto zaznaczyć, że Mieszko zagrał kolejne dobre spotkanie i jest jednym z odkryć w drużynie Kazimierza Moskala w tym sezonie.

Lorenc zgarnął 19% wszystkich głosów w naszej sondzie. Za jego plecami znaleźli się Nacho Monsalve i strzelec bramki, Dawid Kort (obaj po 14%).


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119