Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Michał Trąbka piłkarzem meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza!

Zdaniem czytelników ŁKSFans najlepszym piłkarzem „Rycerzy Wiosny” w piątkowym starciu z liderem tabeli był Michał Trąbka. Strzelec dwóch bramek dla ŁKS-u zgromadził na swoim koncie niemal połowę głosów.

Michał Trąbka bez wątpienia był głównym bohaterem piątkowego meczu. Pomocnik strzelił dwie bramki, które dawały biało-czerwono-białym prowadzenie w meczu z liderem tabeli. Strzelecki dorobek Trąbki mógł, a nawet powinien, być większy, jednak w znakomitej akcji na początku meczu ełkaesiak posłał piłkę wprost w instynktownie broniącego Loskę.

Zdaniem 47% głosujących to właśnie Trąbka był najlepszym piłkarzem ŁKS-u w piątkowym spotkaniu. Drugi Carlos Moros Gracia zgromadził na swoim koncie 28% głosów, z kolei autor dwóch asyst – Kamil Dankowski – z wynikiem 21% głosów uplasował się na trzecim miejscu.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119