Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaTransfery

Media: Ratajczyk został zaoferowany ŁKS

Adam Ratajczyk opuścił Stal Mielec, po zakończeniu sezonu i wraca do Zagłębia Lubin. Tam jednak może nie dostać szansy. Jak informuje Weszło, skrzydłowy został zaoferowany Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. 

„Rataj” wypłynął na szerokie wody w klubie z alei Unii. Po dobrym sezonie w Ekstraklasie, skrzydłowy został wytransferowany do Zagłębia Lubin. Teraz według Szymona Janczyka pojawiła się szansa na powrót zawodnika do ŁKS. Łodzianie nie są jednak zainteresowani transferem Ratajczyka do klubu. 

Adam Ratajczyk w minionym sezonie, rozegrał 20 meczów w Ekstraklasie, w barwach Stali. Zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Jego kontrakt z Zagłębiem Lubin obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119