Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaTransfery

Media: Milion złotych za Mokrzyckiego?

Michał Mokrzycki jest głównym celem transferowym Łódzkiego Klubu Sportowego na letnie okienko transferowe. Gracz wiosną był wypożyczony z Wisły Płock, ale łodzianie chcieliby, aby pomocnik trafił na Aleje Unii, na stałe. To może być jednak problematyczne, patrząc na wymagania finansowe „Nafciarzy’.

Zdaniem Szymona Janczyka z portalu Weszło, Wisła Płock oczekuje za swojego zawodnika, milion złotych. Taka kwota może okazać się nie do osiągnięcia przez ŁKS. Sam zawodnik bardzo chciałby zostać na stałe w Łodzi i zagrać z naszym klubem w Ekstraklasie.

Nie wiemy jaki będzie finał tej historii transferowej, ale miejmy nadzieję, że zakończy się ona happy’endem dla ŁKS. „Mokry” pokazał w ostatnich miesiącach, jak ważnym jest graczem dla drużyny Kazimierza Moskala.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0