Mecz Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź w telewizji Polsat!

Telewizja Polsat opublikowała plan transmisji 4 kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym znalazło się spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Łódzkim Klubem Sportowym. Początek meczu w Sosnowcu zaplanowano na niedzielę 20 września, o godzinie 12:40.

Na początku obecnego sezonu telewizja Polsat ma bardzo po drodze z Łódzkim Klubem Sportowym. Po transmisji z Opola i zaplanowanych przekazach ze spotkań ze Stomilem Olsztyn oraz Widzewem, mecz z Zagłębiem będzie czwartym w tym sezonie, który na żywo będą mogli obejrzeć kibice biało-czerwono-białych.

Wraz z informacją o transmisji, poznaliśmy dokładną datę spotkania. Ełkaesiacy udadzą się do Sosnowca w przedostatnią niedzielę września (20.09), żeby wczesnym popołudniem rozegrać tam czwarte ligowe spotkanie.

Plan transmisji 4 kolejki Fortuna 1 Ligi:
Arka Gdynia – Miedź Legnica 18 września (piątek)  godz. 17:40
Widzew – Stomil Olsztyn 19 września (sobota) godz. 12.40