Piłka Nożna

Maschera zagrał w sparingu Sokoła Aleksandrów. Zostanie ponownie wypożyczony?

Mikołaj Maschera zagrał w sobotnim sparingu Sokoła Aleksandrów Łódzki przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Sokół pokonał swoich rywali aż 7:0. Wszystko wskazuje na to, że „Miki” ponownie zostanie wypożyczony do trzecioligowca.

Pomocnik ŁKS pojawił się na placu gry w 60 minucie za Kacpra Dziubę. W barwach Sokoła zagrało również kilku piłkarzy z przeszłością w Łódzkim Klubie Sportowym: Damian Nowacki, Mikołaj Gorzelański, Mateusz Misiak i Artur Gieraga. 

Maschera poprzedni sezon spędził na wypożyczeniach w Kotwicy Kołobrzeg i Sokole Aleksandrów Łódzki. W barwach tego drugiego klubu zagrał tylko w jednym spotkaniu, gdyż rozgrywki III-ligowe storpedowała pandemia koronawirusa. Występ w sobotnim sparingu Sokoła może sugerować, że Mikołaj przyszły sezon spędzi także poza Łodzią.

Kontrakt zawodnika z Łódzkim Klubem Sportowym jest ważny do 30 czerwca 2022 roku. W barwach pierwszego zespołu zawodnik rozegrał cztery oficjalne mecze na poziomie II ligi.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119