Piłka NożnaRezerwyWypowiedzi

Marcin Matysiak: Super, że potrafiliśmy to wybronić

Wszystkie trzy drużyny zrobiły kibicom doskonały prezent z okazji 115-lecia Łódzkiego Klubu Sportowego! Ostatnim z nich była wygrana ze Stomilem Olszyn drugiej drużyny ŁKS-u. Przedstawiamy krótkie podsumowanie meczu przez trenera, na konferencji pomeczowej.

Choć początki nie były łatwe to finalnie ŁKS II przywiózł z Olsztyna do Łodzi cenne trzy punkty. Jest to pierwszy zwycięski mecz rezerw na wyjeździe. O grze swoich podopiecznych, w konferencji pomeczowej wypowiedział się trener – Marcin Matysiak.

– Jeśli chodzi o sam mecz to wiadomo, wracamy zadowoleni, uśmiechnięci, bo wywozimy trzy punkty. Ten mecz wygraliśmy więc nie może być inaczej. Aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że ten mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Szczególnie w pierwszej połowie brakowało nam trochę kontroli nad meczem. Dużo takich faz przejściowych, gdzieś na szybko analizując. I to co mam w głowie, patrząc na sytuacje jakie my stworzyliśmy w pierwszej połowie, a jakie sytuacje stworzył Stomil, to Stomil na pewno miał z dwie klarowniejsze sytuacje, które mogły się zakończyć bramką. Ale cieszę się bardzo, że oprócz tego, że ci młodzi chłopcy chcą grać w piłkę, chcą grać ofensywnie to również nie zapominają o działaniach defensywnych i tymi działaniami też ten mecz wygraliśmy. Jeśli chodzi o drugą połowę, to bardzo zadowolony jestem szczególnie z pierwszych trzydziestu minut, gdzie właśnie w tych minutach zdobyliśmy bramkę. Podobało mi się to w jaki sposób potrafiliśmy otworzyć grę od własnej bramki. Też mieliśmy kilka fragmentów, gdzie budowaliśmy na połowie przeciwnika i to był taki moment gdzie poczuliśmy, że możemy wyjechać stąd z trzema punktami. Zdobywamy bramkę, ostatnie piętnaście minut już trochę nerwowe. Drużyna Stomilu rzuciła wszystko na jedną szale, chciała dowieźć remisu. Troszkę się kotłowało wiadomo, stałe fragmenty gry, ale drugi raz super, że potrafiliśmy to wybronić.

Fot. stomilolsztyn.com


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119