Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Marcel Wszołek zadebiutował w Łódzkim Klubie Sportowym

Podczas sobotniego meczu ze Stomilem Olsztyn z przeplatanką na piersi zadebiutował w pierwszym zespole Marcel Wszołek. Na murawie spędził około dziesięć minut, choć okoliczności, w których wchodził na boisko nadały jego debiutowi dodatkowego ciężaru gatunkowego.

Obrońca, który niedawno świętował 20. urodziny musiał trochę przejść, zanim udało mu się zadebiutować w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Na al. Unii przeszedł latem 2020 roku z Lechii Gdańsk, jednakże w trakcie przygotowań przedsezonowych doznał zerwania więzadła krzyżowego, które wyłączyło go z grania na dłuższy czas. Do formy wracał już w rezerwach biało-czerwono-białych, z którymi awansował do III Ligi, w której w tym sezonie rozegrał jesienią większość spotkań (notując bramkę oraz 4 asysty).

Podczas zimowych przygotowań prezentował się z dobrej strony i w pierwszych meczach wiosny w związku z tym pojawiał się w kadrze meczowej ŁKS-u. Ze Stomilem w końcu otrzymał szansę na pokazanie się szerszej publiczności, jednak zdecydowanie w dramatycznych okolicznościach. Trener Pogorzała wpuścił go w 87. minucie, zatem na murawie spędził około 10 minut, przy stanie 0:2 dla biało-czerwono-białych.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119