Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Maciej Dampc piłkarzem Stomilu Olsztyn

Były piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego – Maciej Dampc – znalazł nowy klub. Stoper w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw ligowego rywala „Rycerzy Wiosny” – Stomilu Olsztyn.

Maciej Dampc trafił do Łódzkiego Klubu Sportowego latem 2019 roku odchodząc wówczas z Chojniczanki Chojnice. Pochodzący z Gdyni stoper nie zdołał jednak przebić się w hierarchii obrońców ani pod skrzydłami trenera Kazimierza Moskala, ani pod dowództwem Wojciecha Stawowego. Z tego względu ŁKS dwukrotnie wypożyczał Dampca – do GKS-u Katowice i Sokoła Ostróda, który po pół roku nie zdecydował się przedłużył wypożyczenia.

Stoper odszedł z Łódzkiego Klubu Sportowego zimą bieżącego roku i przez minione pół roku pozostawał bez klubu. Aż do dzisiaj, kiedy to jako swojego nowego piłkarza ogłosił go Stomil Olsztyn.

fot. Stomil Olsztyn