Piłka Nożna

ŁKS w Side. Intensywna praca przed ostatnim sparingiem

Ełkaesiacy wczoraj rozpoczęli ostatni tydzień zgrupowania w Turcji. Dziś, po lżejszym poniedziałku, wrócili do intensywnej pracy na boisku i na siłowni. Sztab szkoleniowy zwracał we wtorek uwagę zarówno na przygotowanie fizyczne, jak i na aspekty taktyczne, szczególnie pod kątem ostatniego sparingu, który zostanie rozegrany w środę.

Po poniedziałkowej regeneracji, związanej z rozegraniem w weekend dwóch sparingów, ełkaesiacy wrócili do standardowej rutyny dnia – dwa intensywne bloki treningowe. Pierwszy, mimo nieprzychylnej, ulewnej pogody, odbył się na boisku. Sztab szkoleniowy skupił się na pracy nad mocą i wydolnością swoich podopiecznych. Podsumowaniem tych zajęć była gra wewnętrzna, w trakcie której zespół pracował nad taktycznymi zagadnieniami związanymi z rozegraniem piłki, pod kątem środowego sparingu.

Drugi trening odbył się popołudniu – zespół został podzielony na dwie grupy, z czego pierwsza udała się ponownie na boisko, zaś druga ćwiczyła na siłowni. Tym razem trener Kibu Vicuña wziął na tapet stałe fragmenty gry, szybkie rozegranie piłki i finalizację akcji ofensywnych, a biało-czerwono-białym w ćwiczeniach nie przeszkodził nawet porywisty wiatr.

Jutro o godz. 13.30 ełkaesiacy rozpoczną ostatni mecz sparingowy w trakcie zgrupowania w Turcji. Na boisku w Belek łodzianie zmierzą się z ukraińską Worskła Połtawa.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119