Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

ŁKS rozpoczął przygotowania do meczu z Legią. „Mokry” trenował z drużyną

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli w poniedziałek mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie mecz z Legią Warszawa. Wśród trenujących był nowy-stary znajomy, Michał Mokrzycki.

Łodzianie w poniedziałek mają w planach dwa treningi. Rano pracowali na boisku, a popołudniu odbędzie się sesja na siłowni. Od wtorku do czwartku gracze beniaminka PKO BP Ekstraklasy będą pracowali raz dziennie. Po piątkowym rozruchu, drużyna wyjedzie do Warszawy, gdzie o 20:30 rozpocznie się mecz Legia – ŁKS. W środę zawodników i sztab szkoleniowy, czeka też sesja zdjęciowa. 

Na dzisiejszym treningu pojawił się Michał Mokrzycki. Dla pomocnika to powrót na Aleję Unii po kilku tygodniach. Łodzianom udało się dojść do porozumienia z Wisłą Płock i zawodnika znów będziemy oglądać, w koszulce z przeplatanką na piersi. Ważną informacją jest też to, że cały zespół jest zdrowy i nie ma żadnych kontuzji. To ogromny komfort dla trenera ŁKS. 

Foto: ŁKS Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119