Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Kontuzje Pirulo, Dankowskiego i Okhronchuka

Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego już w Gliwicach. Na rywalizację z Ruchem Chorzów nie pojechało dwóch podstawowych zawodników z powodu kontuzji.

Łódzki Klub Sportowy w meczu z Ruchem Chorzów zmierzy się bez dwóch podstawowych zawodników. Kamil Dankowski dostał urazu mięśnia czworogłowego jeszcze w pierwszej połowie meczu z Legią w Warszawie. Powrót Kamila spodziewany jest już na meczu z Koroną Kielce.

Kolejnym kontuzjowanym jest lider ŁKS-u, Pirulo. Po czwartkowym treningu dostał urazu kolana co wykluczyło go z rywalizacji z Ruchem. Według trenera Moskal nie jest to poważna kontuzja. 

Trzecim z kontuzjowanych zawodników jest Vladyslav Okhronchuk, który nie dokończył meczu rezerw z Wisłą Puławy. Nieznana obecnie jest skala tego urazu.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119