Fortuna 1. LigaPiłka NożnaRezerwy

Kilku graczy rezerw rozpoczęło już urlopy. Kto znajdzie się w planach pierwszego zespołu?

Sezon 2021/22 w Fortuna 1. lidze dobiegł końca, ale swoje mecze rozgrywają jeszcze rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego, które mają w terminarzu jeszcze cztery spotkania. W końcówce rozgrywek nie pomoże im kilku graczy, którzy dostali już wolne.

Wcześniejsze urlopy spowodowane są uczestnictwem w początku przygotowań do sezonu z pierwszoligowcami. Razem z pierwszym zespołem wolne dostali Jakub Romanowicz i Marcel Wszołek. Ta dwójka jest mocno rozpatrywana pod kątem gry w I lidze w przyszłym sezonie.

Kolejnych dwóch zawodników wyjechało na urlopy po ostatnim meczu ŁKS II z Unią Skierniewice. Są to Mieszko Lorenc oraz Damian Nowacki. Oni też rozpoczną za dwa tygodnie przygotowania do startu Fortuna 1. ligi. Po spotkaniu z Polonią Warszawa wolne dostanie Aleksander Bobek.

W ostatnich meczach sezonu w III lidze, najprawdopodobniej nie zagra też Michał Kołba, który leczy kontuzję. Nie jest to poważny uraz, ale prawdopodobnie sztab szkoleniowy nie będzie ryzykował zdrowia doświadczonego golkipera już w tym sezonie.

W ŁKS-ie szykuje się latem spore wietrzenie szatni, więc niewykluczone, że jeszcze kolejni wyróżniający się piłkarze z drugiego zespołu będą dostawać szansę u nowego trenera.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0