Betclic 1. LigaPiłka NożnaRezerwy

Kilku graczy rezerw rozpoczęło już urlopy. Kto znajdzie się w planach pierwszego zespołu?

Sezon 2021/22 w Fortuna 1. lidze dobiegł końca, ale swoje mecze rozgrywają jeszcze rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego, które mają w terminarzu jeszcze cztery spotkania. W końcówce rozgrywek nie pomoże im kilku graczy, którzy dostali już wolne.

Wcześniejsze urlopy spowodowane są uczestnictwem w początku przygotowań do sezonu z pierwszoligowcami. Razem z pierwszym zespołem wolne dostali Jakub Romanowicz i Marcel Wszołek. Ta dwójka jest mocno rozpatrywana pod kątem gry w I lidze w przyszłym sezonie.

Kolejnych dwóch zawodników wyjechało na urlopy po ostatnim meczu ŁKS II z Unią Skierniewice. Są to Mieszko Lorenc oraz Damian Nowacki. Oni też rozpoczną za dwa tygodnie przygotowania do startu Fortuna 1. ligi. Po spotkaniu z Polonią Warszawa wolne dostanie Aleksander Bobek. 

W ostatnich meczach sezonu w III lidze, najprawdopodobniej nie zagra też Michał Kołba, który leczy kontuzję. Nie jest to poważny uraz, ale prawdopodobnie sztab szkoleniowy nie będzie ryzykował zdrowia doświadczonego golkipera już w tym sezonie.

W ŁKS-ie szykuje się latem spore wietrzenie szatni, więc niewykluczone, że jeszcze kolejni wyróżniający się piłkarze z drugiego zespołu będą dostawać szansę u nowego trenera.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119