Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Kelechukwu wrócił do treningów z drużyną. Tutyškinas jeszcze nie

Łodzianie rozpoczęli dziś przygotowania do najbliższego spotkania ze Skrą Częstochowa. Klub na oficjalnej stronie poinformował o sytuacji kadrowej zawodników ŁKS-u.

Jak informowaliśmy wczoraj, w Bełchatowie nie zagra Nacho Monsalve. Hiszpan musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. 

Do dyspozycji Kazimierza Moskala będzie już Milan Spremo. Serb w starciu z GKS-em Tychy nie zagrał, ze względu na zawieszenie po czerwonej kartce, z ostatniego meczu ligi bośniackiej. 

Do zajęć z zespołem wrócił dziś Kelechukwu Ibe-Torti. Młodzieżowy reprezentant Polski od obozu w Side borykał się z problemami zdrowotnymi, ale jest już w pełnym treningu. Nie trenowali kontuzjowani, Michał Kołba i Artemijus Tutyškinas.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119