Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Kamil Dankowski: Najważniejszy mecz jeszcze przed nami

Wygrany mecz kontrolny ze Stalą Mielec podsumował kilkoma słowami również obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego – Kamil Dankowski. 

O meczu:

– Coraz lepiej to wygląda, wykonujemy coraz więcej założeń trenera i teraz styl gry się pomału zmienia. Myślę, że dzisiaj więcej rzeczy przełożyliśmy z treningu na sparing. Fajnie, że mamy pierwszy wygrany sparing, bo to buduje mental. Wiadomo, że to nie jest najważniejsze bo najważniejszy mecz jeszcze przed nami. Fajnie, że to lepiej wygląda. Jest ciężko i tak ma być, bo jest to okres przygotowawczy i pracujemy dalej. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119