Piłka NożnaTransfery

Jowin Radziński na testach w Wiśle Puławy

Lewy obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego, Jowin Radziński przebywa na testach, w Wiśle Puławy. Dziś zawodnik zagrał w sparingu zespołu beniaminka II ligi.

20-latek urodzony w belgijskiej Brugii, prawdopodobnie spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu. Niedawno był na testach w Wigrach Suwałki, ale ostatecznie nie udało się sfinalizować umowy. Teraz przed zawodnikiem nadarza się kolejna szansa na zaprezentowanie się na poziomie II ligi.

Foto: Wisła Puławy

Wisła Puławy dziś wygrała z Powiślakiem Końskowola 3:0, a Radziński był jednym z trzech testowanych piłkarzy. Były gracz Polonii Warszawa rozegrał pełne 90 minut.

W najbliższej przyszłości okaże się czy Wisła zdecyduje się na wypożyczenie zawodnika ŁKS. 

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119