Piłka Nożna

Jewhen Radionow ma nowy klub! Zagra w III lidze

Po odejściu z GKS-u Bełchatów, Jewhen Radionow długo nie musiał szukać nowego pracodawcy. Ukraiński snajper w rundzie wiosennej będzie występował w trzecioligowym, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

Dla 32-latka będzie to powrót do tego klubu po sześciu latach. Radionow bronił barw Świtu w sezonie 2015/16, po czym przeniósł się do Łódzkiego Klubu Sportowego. 

W rundzie jesiennej napastnik rozegrał osiem spotkań w drugoligowym GKS-ie Bełchatów, ale podobnie jak inny ex-ełkaesiak, Rafał Kujawa odszedł w połowie sezonu i będzie występował na trzecioligowych boiskach.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki występuje w tej samej grupie trzeciej ligi, co rezerwy biało-czerwono-białych. W ostatniej kolejce sezonu Ukrainiec przyjedzie do Łodzi ze swoją nową drużyną, na starcie z ŁKS II. 

Jewhen Radionow ma na swoim koncie 82 występy w koszulce ŁKS. Zdobył w nich 34 bramki i jest najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii naszego klubu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119