Jest zgoda na imprezę masową. Mecz ŁKS-Lechia przy komplecie publiczności!

Jutrzejszy mecz Łódzkiego Klubu Sportowego z Lechią Gdańsk odbędzie się przy komplecie publiczności. Dziś policja pojawiła się na stadionie przy al.Unii i wydała pozytywną opinie na temat bezpieczeństwa, po tym jak MAKiS poprawił uchybienia na trybunie dla gości.

Administrator stadionu wzmocnił ogrodzenie, zamontował kamerę monitoringu i założył specjalne siatki oddzielające, sektor dla gości od pozostałej części stadionu.

Przed godziną 16:00 działacze Łódzkiego Klubu Sportowego mają otrzymać zgodę na zorganizowanie imprezy masowej z Urzędu Miasta Łodzi.

Nie możesz być na meczu ŁKS-u z Lechią Gdańsk, a masz zakupiony karnet? Zwolnij swoje miejsce dla innego kibica, któremu nie udało się wejść w posiadanie biletu!

Od sezonu 2019/20 w systemie sprzedaży kibice będą mogli zwolnić swoje miejsce na wybrany mecz, aby umożliwić sprzedaż fanom dla których zabrakło wejściówek.

Po zwolnieniu miejsca, wejściówka trafia do otwartej sprzedaży.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ.